Adıyaman Tütünü

Adıyaman Tütünü

Adıyaman Tütünü Nasıl yetişiyoruz içime hazırlanana kadar hangi aşamalarda geçişiyor sitemizde tütünle alakalı her türlü bilgiye ulşabilirsiniz.

Doğal gübre ve suyun birleşmesi ile tütün bitkilerimizi yetiştirmekteyiz. Sadece hayvan gübresi ve suyla yetiştiriyoruz.

Renk ve içim doğal yollarla sağlanmış oluyor kalitenin başlıca nedeni ise doğallıktır.
Yetiştirdiğimiz tütünler olgunlaştıktan sonra kurutma aşamasındaki rölü ise güneşten alıyoruz. Biz ürünlerimizi güneşte kurutulmuş şekilde doğal yapısı değişmeden direkt yapısını koruyumuş oluyoruz..

Ve sipariş aşamasında ise kuru yapraklar kıyılması için su ile nemlendirilir. Kumaş kıvamına geldiği zaman makinelerde kesilerek kıyılmış halde sizlere taze şekilde gönderilmiş olur.
Kısacası ürünlerimizin fabrika da işlenen sigaralara göre hiç katkı maddesi olmadığını kanıtlamak mümkün. Sigaradan daha faydalı demek mümkündür.

Ne kadar Adıyaman Tütünü nü övsek de sigara ve tütün içmek sağlığı olumsuz etkiliyor. Eğer bırakamıyorum diyorsanız en doğal tütünü kullanmanızı tavsiye ediyoruz.
Tütün Sağlığa Zararlıdır

Kaliteli Çelikhan Tütünü Nasıldır?

Türkiyenin dört bir yanından çelikhan tütününe olan ilginin farkındayız. Bu tütün türünü bukadar ünlü hale getiren unsur içim sırasındaki aromatik doğal tadı ve içerken keyiflendiricek kadar kaliteli bir tütün olmasından kaynaklanıyor. Anadoluda her yörenin kendine göre bir iklimi vardır, çelikhan bölgesinin iklimi ve toprağının verdiği lezzet bu tütünü ünlü hale getirmiştir. Türkiyede hemen hemen herkes çelikhan tütününü bilir. Sigara tiryakileri ise genelde bu tütünü kullanırlar.

Biz Adıyaman Tütüncüsü olarak kaliteli ve orjinal çelikhan tütünü satıyoruz. Heryerde orjinal çelikhan tütünü arayıp aslında çok farklı bir yörenin tütününü alan insanlarla karşılaştık birçok kez. Eğer orjinal çelikhan tütünü bulmak istiyorsanız biz buradayız.

Müşterilerimize internet üzerinden hizmet vermekteyiz. Tek bir telefonla vereceğiniz siparişle beraber kapınıza kadar teslim çelikhan tütün satışı gerçekleştiriyoruz. Çelikhan tütünü konusunda oldukça fazla konular açılıyor gerçeğini nereden bulabiliriz ? gibi sorularla muhatap bile oluyoruz. Web sitemizdeki iletişim telefonu üzerinden bizimle temasa geçerek “abi ben çelikhan tütünü istiyorum” demeniz yeterli olacaktır. Memnuniyetiniz bizim için önemlidir. Çelikhan tütünü satın almak isteyenlerin ilk gelmesi gereken web site biziz. Çünküm orijinal çelikan tütünü satıyoruz.

Adıyaman tütüncülük :

0542 542 74 84

Paylaş:

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir